Dokumentárny film: Na jedle záleží – si to, čo ješ

Celosvetovo známy dokumentárny film Na jedle záleží – si to, čo ješ sa zaoberá problematikou správnej výživy. V prvej časti popisuje oficiálnu propagandu v medicíne, …

Dokumentárny film: Na jedle záleží – si to, čo ješ

Celosvetovo známy dokumentárny film Na jedle záleží – si to, čo ješ sa zaoberá problematikou správnej výživy. V prvej časti popisuje oficiálnu propagandu v medicíne, farmacii a výžive, ktorá vedie k epidémiám civilizačných a chronických chorôb, v druhe časti zdôrazňuje prirodzenejšie alternatívne prístupy k zdraviu, hlavne Gerson terapiu, ortomolekulárnu terapiu a liečbu vysokými dávkami vitamínu C; výživu s vysokým podielom surovej organickej stravy; dôležitosť vitamínov, minerálov, prírodných výživových doplnkov, tzv. „superpotravín“, čistej vody, detoxikácie atď. Viac informácii je možné získať na oficiálnych stránkach foodmatters.tv.

Food Matters: You are what you eat - USA, 2008, 74 min - anglické znenie s českými titulkam

Zdroje: youtube.com

Mohlo by vás zaujímať:
Dokumenty o potravinách - ich výrobe a kvalite
Dokument - Kontroverzné "éčka" (potravinové aditíva) 
Dokumentárny film: Liečba rakoviny zvnútra
Dokumentárne filmy o VODE
Dokumenty a prednášky o rizikách očkovania
Prednáška "Prečo sú deti choré (Proč jsou děti němocné?)"
Dokumentárne filmy o marihuane

Zdieľajte článok na sociálnych sieťach

zdielat facebook linkedin pinterest twitter blogger enlace oblúbené
 
Upozornenie: Uvedené informácie majú informatívny charakter, sú pravidelne aktualizované a nie sú právne záväzné. Za správnosť informácií neručíme. Akékoľvek používanie nami poskytovaných informácií je na vlastnú zodpovednosť. Pred začatím terapie, detoxikácie alebo pôstu sa vždy poraďte so svojim lekárom alebo online na zdravie.sk.
 
na začiatok stránky
Sledujte nás   FACEBOOK   TWITTER
 
S