Výchova detí metódou NEVÝCHOVY

Dátum:
Adresa:Online
Organizátor:Centrum Nevýchovy s.r.o.

Pod slovom nevýchova si väčšina ľudí predstaví liberálnu výchovu, pri ktorej si dieťa môže robiť čo chce. V Nevýchove však nedominuje ani rodič ani dieťa, ide o partnerský vzťah. S dieťaťom je zaobchádzané s rešpektom a úctou, pretože rodič partner verí, že rešpekt je po láske tým najdôležitejším, čo dieťa od rodiča potrebuje.

Základnými kameňmi tejto výchovnej metódy sú otvorená komunikácia, vzájomná dôvera a ochota robiť kompromisy a dohody. Je to súbor myšlienok, princípov a praktických nástrojov, ktoré pomáhajú rodičom a deťom rozvíjať naplno svoj potenciál a užívať si vzájomnú prítomnosť.

Autorkou Nevýchovy je známa rodinná poradkyňa v Čechách, Mgr. Katka Králová, ktorá sa práci s deťmi venuje už viac ako 15 rokov. Kurz sa vďaka svojej jednoduchosti, účinnosti a citlivému prístupu k deťom a dospelým rýchlo rozšíril aj na Slovensko a do zahraničia.

Tento kurz je ONLINE, takže ho môžete absolvovať z pohodlia Vášho domova. Trvá 5 týždňov a je vedený formou vzdelávacích videí, audio nahrávok, cvičení a iných aktivít. Všetky materiály sú v českom jazyku. Má veľmi pozitívne ohlasy a pomohol už tisícom rodičov, ktorí chceli mať so svojimi deťmi pekný vzťah a zároveň z nich vychovať milujúce, emočné zdravé, ohľaduplné, zodpovedné a zdravo sebavedomé bytosti.

Viac informácií
Výchova detí metódou NEVÝCHOVY
 

Najčítanejšie články

 Plesňové a kvasinkové infekcie
 Ľanovo-proteínová liečebná diéta
 Delená strava
 Stravovanie podľa krvných skupín
 Detoxikačné kúry proti parazitom v tele
 Detoxikácia čreva
 Psychosomatika - výpoveď duše telom
 Chia semienka
 Aké oleje používať

Zoznamy

 Zoznam potravinových prísad "éčok"
 Zoznam nebezpečných "éčok"
 Zoznam alternatívnych terapií

Upozornenie: Uvedené informácie majú informatívny charakter, sú pravidelne aktualizované a nie sú právne záväzné. Za správnosť informácií neručíme. Akékoľvek používanie nami poskytovaných informácií je na vlastnú zodpovednosť. Pred začatím terapie, detoxikácie alebo pôstu sa vždy poraďte so svojim lekárom alebo online na zdravie.sk.


TOPlist