Detoxikácia organizmu a chudnutie so zelenou kávou

K zvýšeniu účinku detoxikácie vie veľmi účinne prispieť aj kvalitná zelená káva. Okrem detoxu spúšťa aj chudnutie. Stačí, ak sa užíva pred jedlom dostatočne dlhý čas.

Detoxikácia organizmu a chudnutie so zelenou kávou

PR článok

Zdravý životný štýl niekedy nemusí byť postačujúci na to, aby ste boli celý čas vo forme.

Vplyv na náladu, ale aj na zdravie, majú totižto aj iné faktory, ktoré nás zamorujú toxínmi, hoci si to nie vždy uvedomujeme. Na mysli máme rôzne výpary z áut, z tovární atď., ktoré sa dostávajú do vzduchu a ktoré bez uvažovania vdychujeme.

Mnohokrát sa stane, že aj zdravá strava, ktorú si kupujeme v domnienke, že je skutočne zdravá, obsahuje látky zdraviu neprospešné.

Preto je detoxikácia niečím, čo by mal absolvovať každý dospelý človek aspoň raz za rok. Koniec koncov, pomáha tým hlavne sebe, nikomu inému.

Ako detoxikovať?

Zbavovať sa toxínov alebo škodlivých látok z tela môžete rôznymi spôsobmi. Detoxikácia najčastejšie prebieha formou odoprenia si pečiva, sladkostí alebo sladených nápojov, alkoholu, cigariet alebo naopak pridania vlákniny, ovocia a zeleniny a spánku do svojho bežného režimu.

V telesnej očiste vám môžu pomôcť aj iné látky ako napr. rôzne tabletky, výživové doplnky a v neposlednom rade zvýšený príjem tekutín (hlavne vody) a pohybu. Úplnú detoxikáciu je možné docieliť nielen pomocou tabletiek, ale aj pomocou čajov či zelenej kávy, ktorá má výrazný vplyv aj na chudnutie ako také, a to aj bez cvičenia! Viac o nej vám prezradíme nižšie.

Podstatným úkonom k úspešnému ukončeniu detoxikácie je ale jednoznačne na nejaký čas obmedziť konzumáciu jedál a nápojov ťažko stráviteľných pre organizmus. Niektoré z nich sme si zmienili aj vyššie. Bez ich obmedzenia nemusíte docieliť taký výsledok, ako ste očakávali, hoci ste si zaobstarali tie najdrahšie doplnky určené na telesnú očistu.

Ako zistím, že je správny čas na detoxikáciu?

Správny čas je vždy.

Toxíny sa totiž môžu usadiť v každom jednom orgáne nášho tela. Ide hlavne o pečeň, obličky, celý lymfatický systém, žalúdok atď.

Najviac postihnuté ale býva hrubé črevo, v ktorom sa škodliviny usádzajú postupne. To následne spúšťa kopec iných nepríjemných situácií. Tie sa nemusia prejaviť len tráviacimi ťažkosťami, ako sú nadúvanie, plynatosť či bolesti brucha, ale aj vonkajšími a psychickými príznakmi.

Detoxikácia či už pomocou zelenej kávy na chudnutie alebo rôznych iných overených tabletiek je potrebná vtedy, ak sa vám zrazu bez akejkoľvek príčiny menia nálady či stav pokožky.

Najčastejšie prejavy sú vyčerpanosť, únava aj po výdatnom spánku alebo po vykonaní fyzicky nenáročnej činnosti, depresie atď. O detoxikácii uvažujte aj vtedy, keď sa vám značne začne meniť pleť, čo sa prejavuje tvorbou akné, mastnotou, upchávaním pórov, zvýšeným potením atď. Obetujete len niekoľko dní a vaše telo sa vám za to odvďačí. Nie nadarmo sa hovorí „v zdravom tele, zdravý duch“. Po celom tomto procese si uvedomíte, že takto dobre ste sa mohli mať už dávno.

Podstatnou informáciou je určite to, že v niektorých prípadoch je detoxikácia náročný proces. Ak má v sebe človek mnoho toxínov a začne s očistou, prvé dni sa môže cítiť nepríjemne, čo je ale znak toho, že škodlivé látky sú prítomné a dostávajú sa von z tela. Preto určite nie je potrebné panikáriť. Ak ale máte akékoľvek pochybnosti, obráťte sa na lekára.

Na detoxikáciu a na chudnutie je účinná zelená káva

Ak si nie ste istý tým, či sa spoliehať len na prirodzenú očistu tela, a síce obmedziť dobrovoľný príjem škodlivín a zvýšiť dávku vitamínov v ovocnej alebo zeleninovej forme, vieme vám poradiť.

K zvýšeniu účinku detoxikácie prispejú nielen rôzne výživové tabletky, pochopiteľne na prírodnej báze, ale aj zelená káva, ktorá okrem iného spustí aj chudnutie. Stačí ju užiť pred jedlom a efekt máte zaručený.

Nejde o placebo, pretože tento prípravok sa až z Etiópie dostal do celého sveta, kde žne úspechy aj u slávnych osobností. Tak prečo za pár eur mesačne neumocniť výsledok tejto očisty, ktorá by mala po požití tohto prípravku dlhodobejší účinok?

Prečo sa na ňu možno spoľahnúť?

Zelená káva na chudnutie a na detoxikáciu z https://www.detoxikacia.sk/zelena-kava/ obsahuje jednu zložku, ktorú sa nedá len tak umelo vyrobiť a ktorá je pre túto rastlinu typická. Je ňou kyselina chlorogénová, ktorá je spúšťačom vyššie uvedených procesov. Jej hlavným znakom je, že zabraňuje vstrebávaniu cukrov, čím postupujú „ďalej“ bez toho, aby sa na nejakej bunke usadili. Nielenže sa vďaka nej neusadia, ale tým prinúti začať pracovať tukové bunky, ktoré začnú svoje zásoby uvoľňovať kvôli pocitu nedostatku energie.

Týmto zelená káva dokazuje svoj pozitívny účinok na chudnutie a na detoxikáciu, nakoľko dokáže organizmus oklamať. Nielenže budete mať menej pocitov hladu, ale v konečnom dôsledku aj budete skôr zasýtený, čo znamená, že menej zjete. Kyselina tejto rastliny vám bude dodávať dostatok energie.

Chudnutie a detoxikácia ale nie sú jediné známe účinky zelenej kávy. Vďaka tomu, že obsahuje kyselinu chlorogénovú, má okrem antioxidačného efektu aj pozitívny vplyv na plesne či baktérie. Vaše telo môže vďaka tejto rastline a nápoju z nej začať novú etapu zdravia. Zdôrazniť by sme chceli jeden fakt. Pokiaľ nie je vyznačené ináč, aj zelená káva je kofeínový výrobok, takže s jeho užívaním to nie je potrebné preháňať. Pri nadmernom užívaní by mohla spôsobiť pocity nesústredenia a nepokoja.

Pri všetkom, čo užívate a robíte, sa riaďte návodom na použitie alebo heslom „všetko s mierou“.


Zdieľajte článok na sociálnych sieťach

zdielat facebook linkedin pinterest twitter blogger enlace oblúbené
 
Upozornenie: Uvedené informácie majú informatívny charakter. Za správnosť informácií neručíme. Akékoľvek používanie nami poskytovaných informácií je na vlastnú zodpovednosť. Pred začatím terapie, detoxikácie alebo pôstu sa vždy poraďte so svojim lekárom alebo online na zdravie.sk.
 
na začiatok stránky
Sledujte nás   FACEBOOK   TWITTER
 
S