Zaujmite na letnom festivale. Tipy na štýlové kúsky pre váš šatník.

Leto je v plnom prúde a festivaly sú jeho neodmysliteľnou súčasťou. Účasť na takejto udalosti sa nezaobíde bez štýlových outfitov, ktoré vzbudia pozornosť a určujú trendy. Chcete aj Vy zažiariť?

Zaujmite na letnom festivale. Tipy na štýlové kúsky pre váš šatník.

PR článok

Leto je v plnom prúde a festivaly sú jeho neodmysliteľnou súčasťou. Účasť na takejto udalosti sa nezaobíde bez štýlových outfitov, ktoré vzbudia pozornosť a určujú trendy. Chcete aj Vy zažiariť? Pozrite sa, čo je práve IN.

Western štýl nesklame

Klobúky a strapce patria medzi tohtoročné hity. Inšpirujte sa americkým festivalom Coachellavyzdvihne váš outfit na ďalšiu úroveň. Navyše Vás ochráni pred úpalom od letného slnka. Pridajte ešte kovbojský opasok a rozhodne zaujmete.

Uháčkujte si festivalový outfit

Ak viete háčkovať, pustite sa do tvorby vlastného festivalového modelu. Háčkované šaty, sukne a topy sú tento rok v móde. Ukážte všetkým, že ste na vrchole módnych trendov, a obstarajte si háčkovaný top v štýle Y2K. Tento štýl z prelomu tisícročia, ktorý spopularizovali Christina Aguilera a Britney Spears, sa vo veľkom vracia. Charakteristické pre tento štýl boli výrazné topy. Nebojte sa upútať pozornosť a pridajte trblietavé flitre ako extravagantný doplnok.

Vytvorte vlastnú kolekciu

Ak sa nechcete nechať zaškatuľkovať, vytvorte si festivalový šatník podľa seba. Predveďte svoj osobitý vkus a vyberte si nadčasové kúsky spomedzi dámskeho značkového oblečenia, s ktorými zažiarite na každej udalosti. Nezabudnite svoj outfit doplniť o značkovú dámsku obuv. Moderné tenisky Vás nikdy nezradia, kľudne sa odviažte a vyberte si originálnu obuv s výraznými farbami a vzormi. Pamätajte, že letný festival nie je len o slnečnom počasí. Zelená lúka sa môže v priebehu chvíle zmeniť na zablatené pole. Zbaľte si preto pár topánok navyše. Pridajte značkovú kabelku a dotvorte celkový dojem z outfitu. Navyše sa stáva praktickým doplnkom, ktorý obsahuje všetko potrebné..

Zdieľajte článok na sociálnych sieťach

zdielat facebook linkedin pinterest twitter blogger enlace oblúbené
 
Upozornenie: Uvedené informácie majú informatívny charakter, sú pravidelne aktualizované a nie sú právne záväzné. Za správnosť informácií neručíme. Akékoľvek používanie nami poskytovaných informácií je na vlastnú zodpovednosť. Pred začatím terapie, detoxikácie alebo pôstu sa vždy poraďte so svojim lekárom alebo online na zdravie.sk.
 
na začiatok stránky
Sledujte nás   FACEBOOK   TWITTER
 
S