Teplé a módne dievčenské kabáty na zimu 2023/2024

Nadchádzajúca zimná sezóna prichádza nielen so zmenami počasia, ale tiež so zmenami vo svete módy. Vyzerať štýlovo a zároveň trendy chcú nielen ženy, ale tiež dievčatá.

Teplé a módne dievčenské kabáty na zimu 2023/2024

PR článok

Nadchádzajúca zimná sezóna prichádza nielen so zmenami počasia, ale tiež so zmenami vo svete módy. Vyzerať štýlovo a zároveň trendy chcú nielen ženy, ale tiež dievčatá. Vedia o tom aj módne značky, ktoré na trh priniesli kolekcie krásnych dievčenských kabátov, v ktorých budete neprehliadnuteľné.

Kabáty v trendy farbách

Farby pre zimu 2023/2024 v sebe kombinujú eleganciu, výraznosť a nadčasovosť. V dievčenskom svete budú dominovať zimné kabáty v zemitých odtieňoch ako šedá či kaki, no nebudú chýbať farby ako koralovo ružová, fialová či modrá. Zemité tóny sú obľúbené najmä pre svoju univerzálnosť a všestrannosť, farebné odtiene zas pridávajú každému dievčenskému outfitu iskru veselosti a mladistvosti.

Dôležité je vedieť, aká farba vám vyhovuje najviac a podľa toho si kabát, bundu či parku vybrať. Okrem farieb sú dôležité aj materiály, z ktorých sú jednotlivé kúsky vyrobené. Zimné vrchné oblečenie má byť teplé, komfortné, vodoodolné aj vetruodolné, preto sa pri výbere neponáhľajte a dajte si na ňom záležať. Len tak sa vám podarí vybrať si dokonalý dievčenský kabát, ktorý vám pri správnej starostlivosti vydrží nielen počas jednej sezóny. Medzi najideálnejšie dievčenské kabáty do tuhej zimy patrí prešívaný kabát so zateplením, do daždivej či zasneženej zimy zas vyberajte parky s membránou minimálne 5 tisíc.

Ako si vybrať dievčenský kabát na zimu?

Dajte si záležať na detailoch. Presne tie dokážu spraviť aj z obyčajného zimného kabáta taký, ktorý oceníte aj počas tých najchladnejších dní. Veď v prvom rade ide vždy o to, aby ste sa počas celej doby nosenia cítili v danom kúsku pohodlne a ako v bavlnke. Dievčenské kabáty by mali byť tiež praktické. Stavte na také, ktoré majú kapucňu. Najlepšie takú, ktorá má odnímateľnú kožušinu. Určite oceníte aj veľké vrecká, do ktorých si môžete ukryť nielen osobné predmety, ale aj ruky v huňatých rukaviciach.

Pred kúpou si prezrite zipsy a skontrolujte, či sú kvalitné. Práve na zimných kabátoch a bundách sa zipsy kazia najčastejšie. Ak vyberáte kabát z e-shopu, hľadajte informáciu o tom, že zips je kvalitný. No a taktiež vám odporúčame staviť na zimný kabát s hydrofóbnou impregnáciou, ktorá podporuje ochranu pred absorpciou vlhkosti.

Dievčenské kabáty nájdete skutočne v mnohých prevedeniach. Okrem trendovosti vždy pozerajte aj na materiál a prevedenie, ktoré zaručujú kvalitu. Pretože načo by vám bol štýlový dievčenský kabát, ak by vám v ňom bola zima?

Zdieľajte článok na sociálnych sieťach

zdielat facebook linkedin pinterest twitter blogger enlace oblúbené
 
Upozornenie: Uvedené informácie majú informatívny charakter, sú pravidelne aktualizované a nie sú právne záväzné. Za správnosť informácií neručíme. Akékoľvek používanie nami poskytovaných informácií je na vlastnú zodpovednosť. Pred začatím terapie, detoxikácie alebo pôstu sa vždy poraďte so svojim lekárom alebo online na zdravie.sk.
 
na začiatok stránky
Sledujte nás   FACEBOOK   TWITTER
 
S