Šaty – jednoducho dámska záležitosť

Nie je nič lepšie, ako si v horúci letný deň obliecť šaty. Sú voľné, vzdušné a cítiť z nich jednoducho letnú atmosféru. Na letných šatách je veľmi dôležitý materiál, z ktorého sú ušité.

Šaty – jednoducho dámska záležitosť

PR článok

Kúsok, ktorý by mala vlastniť každá žena- šaty. Nikdy neviete, kedy sa vám naskytne príležitosť, ktorá bude vyžadovať práve šaty.

Kvôli tomu by mala mať každá z vás vo svojom šatníku aspoň jedny spoločenské šaty. Môžete staviť na čiernu klasiku, ktorou rozhodne nič nepokazíte. Takýto model je veľmi obľúbený, pretože sa hodí takmer na každú udalosť. Avšak, ak rady vyčnievate z davu, siahnite po výrazných farbách, volánoch, alebo odhalenom chrbte. Nezabúdajte, že je jedno aké šaty zvolíte, v každých budete veľmi ženská, elegantná a neodolateľná. Veď predsa len sú šaty stále ženskou doménou. Prejdite si našou bohatou ponukou a vyberte si tie, ktoré vám padnú do oka - answear.sk. Taktiež tam nájdete aj vhodnú obuv k spoločenským, či iným šatám. Napríklad lodičky, či sandále na opätku vám dodajú na atraktivite a sebavedomí. Nebojte sa ukázať svoju ženskú a nežnú stránku práve outfitom, ktorý vyskladáte zo šiat.

Letné šaty – cíťte sa ako bohyňa

Nie je nič lepšie, ako si v horúci letný deň obliecť šaty. Sú voľné, vzdušné a cítiť z nich jednoducho letnú atmosféru. Na letných šatách je veľmi dôležitý materiál, z ktorého sú ušité. Mal by vedieť odvádzať pot, ochladiť a skvelým plusom je ak má prírodný pôvod. Skvelým príkladom je ľan, ktorý ma ochladzovaciu schopnosť, takže sa v ňom rozhodne neroztopíte ani v tropických horúčavách. Letné šaty sú zvyčajne farebné a obsahujú rastlinné motívy, ako sú palmy a kvety. Ak ste krásne opálená, tak siahnite po bielych tónoch. Veľmi pekne vyniknú v kontraste s tmavšou pokožkou. Rovnako tak je veľmi zaujímavý a príťažlivý výstrih na chrbte, či po bokoch šiat. Nebojte sa experimentovať a skúšajte aj extravagantnejšie trendy kúsky, ktorých máme na našom webe nespočetné množstvo - https://answear.sk/k/ona/oblecenie/saty. K letným šatám sa perfektne hodí slamená kabelka, sandále alebo espadrilky, klobúk a slnečné okuliare, napríklad od značky Michael Kors, ktorá ponúka kvalitné okuliare v rôznych štýloch. Vyskladajte si svoj ideálny letný outfit so šatami v hlavnej úlohe.

 

Dámske šaty – vyberie si naozaj každá

Koľko ľudí, toľko chutí. To isté platí aj pre ženy a šaty. Zatiaľ čo niektoré z vás preferujú romantické šaty s okrasnou čipkou, tak iné by si ich neobliekli ani na romantickú večeru a radšej siahnu po over size šatách. Aj takéto maxi šaty môžu byť so správne zvolenými doplnkami veľmi ženské. A práve takýto voľnejší model si môžete vziať kľudne aj na prechádzku do lesa, či hôr. Opakom týchto ležérnych šiat sú rozhodne koktejlové šaty. Tie sa hodia vyslovene na nejakú spoločenskú akciu, ako je napríklad svadba, ples, alebo návšteva divadla. Šaty si vyberajte podľa svojej postavy. Ak chcete zakryť väčšie brucho, skúste siahnuť po šatách s prešívaním pod prsami a so strihom do písmena A. Pre nižšie z vás odporúčame kratšie šaty, ktoré vás opticky neskrátia. No a vysoké a štíhle dámy si môžu dovoliť takmer všetky druhy šiat. Veľmi pekne na nich ukážu dlhé šaty až po členky. Obohaťte svoj šatník o nové kúsky, v ktorých sa budete cítiť skvelo a vyzerať žensky. Na každú z vás čakajú tie pravé, ktoré vám sadnú ako uliate.

Zdieľajte článok na sociálnych sieťach

zdielat facebook linkedin pinterest twitter blogger enlace oblúbené
 
Upozornenie: Uvedené informácie majú informatívny charakter, sú pravidelne aktualizované a nie sú právne záväzné. Za správnosť informácií neručíme. Akékoľvek používanie nami poskytovaných informácií je na vlastnú zodpovednosť. Pred začatím terapie, detoxikácie alebo pôstu sa vždy poraďte so svojim lekárom alebo online na zdravie.sk.
 
na začiatok stránky
Sledujte nás   FACEBOOK   TWITTER
 
S