PR článok

CHCETE SVOJMU DIEŤAŤU VYKÚZLIŤ ÚSMEV A RADOSŤ? DARUJTE MU ROZPRÁVKOVÚ DETSKÚ ČIAPKU

Zima je čarovným ročným obdobím, ktoré má v očiach detí nezameniteľnú atmosféru. Hoci sa posledné roky nemôžeme tešiť na bohatú snehovú nádielku, ktorá spríjemňovala zimné prázdniny nášho detstva, predsa sa nájde množstvo aktivít pre deti. Túžite po tom, aby mali ešte väčšiu radosť a tešili sa na každú prechádzku? V tom prípade prichádza čas na kúpu detskej čiapky s čarovným rozprávkovým motívom. Radosť bude obrovská nielen po obdarovaní. Ale vždy, keď deti budú môcť vybehnúť von nadýchať sa čerstvého vzduchu. Pripravili sme si pre vás krásne motívy, ktoré očaria vaše deti i vás.

Zima i jar sa odteraz vezú na vlne rozprávkových vzorov

Deti svojimi rozprávkovými hrdinami žijú. Poznávajú v nich svoje úplne prvé vzory a túžia prežiť dobrodružstvá, ktoré sú v rozprávkach na dennom poriadku. Postavy z rozprávok sa často prevteľujú i do ich snov. Detská čiapka jarná alebo zimná môže na sebe niesť vzor, ktorý deťom pripomenie, že ich hrdinovia sú stále s nimi a nikdy ich neopúšťajú. Jarné čiapky sú o niečo menej hrubé v porovnaní s dievčenskou alebo chlapčenskou zimnou čiapkou. Ich hlavnou úlohou je ochrániť deti najmä pred silným vetrom alebo nadmernou vlhkosťou. To sú však často parametre, na ktoré myslíme predovšetkým my rodičia.

Deti sa s veľkou obľubou zbavujú všetkého, čo ich podľa nich obmedzuje. I detská čiapka sa v mnohých prípadoch stáva neželanou súčasťou ich outfitu. Rozprávkové vzory na chlapčenskej a dievčenskej zimnej čiapke môžu byť možnosťou, ako svoje deti udržať v teple i počas hustého sneženia alebo pri tuhom mraze. Nebudú sa chcieť vzdať svojich obľúbených hrdinov a budú si priať, aby sprevádzali každý ich krok.

Detská čiapka a šál - zladené duo do každého počasia

Detská čiapka je samozrejme skvelým začiatkom, ale čo tak svojim malým výmyselníkom dopriať radosť z dvojitej porcie rozprávkových vzorov. Šál i detská čiapka dokážu deťom vyčarovať úsmev ako mávnutím čarovného prútika. Nezameriavajte sa však len na samotné vzory – nechajte si záležať i na výbere kvalitných materiálov, ktoré sú dostatočne jemné k citlivej detskej pokožke.

Užite si s deťmi poriadnu porciu zimnej zábavy a nechajte sa túto sezónu unášať na vlne rozprávkových vzorov, ktoré si dokážu získať i vaše srdce. Doprajte si počas zimy radosť z pohybu na čerstvom vzduchu s vedomím, že vaši najmenší sú v pohodlí a teple i počas mrazivých dní.

Radosť z pohybu je pre deti dôležitá. Pomáha im vyvíjať sa, napredovať a objavovať nové podnety. Skvelou motiváciou k pohybu vonku môžu byť práve ich obľúbení rozprávkoví hrdinovia na detských čiapkach a šáloch. Radosť bude naozaj obrovská nielen u vašich detí, ale i u vás. Pretože spoločné zážitky majú tú najväčšiu a najkrajšiu hodnotu.


Zdieľajte článok na sociálnych sieťach


 

Najčítanejšie články

 Plesňové a kvasinkové infekcie
 Ľanovo-proteínová liečebná diéta
 Delená strava
 Stravovanie podľa krvných skupín
 Detoxikačné kúry proti parazitom v tele
 Detoxikácia čreva
 Psychosomatika - výpoveď duše telom
 Chia semienka
 Aké oleje používať

Zoznamy

 Zoznam potravinových prísad "éčok"
 Zoznam nebezpečných "éčok"
 Zoznam alternatívnych terapií

Kurzy, semináre, akcie
Ďalšie kurzy, semináre, akcie
ONLINE SEMINÁRE - čínska medicína, feng-shui, osobnostný rozvoj, ...
Výchova detí metódou NEVÝCHOVY
Pôrod bez obáv - online video kurz
Upozornenie: Uvedené informácie majú informatívny charakter, sú pravidelne aktualizované a nie sú právne záväzné. Za správnosť informácií neručíme. Akékoľvek používanie nami poskytovaných informácií je na vlastnú zodpovednosť. Pred začatím terapie, detoxikácie alebo pôstu sa vždy poraďte so svojim lekárom alebo online na zdravie.sk.


TOPlist