Diskusná téma: Ozdravovanie mäsa z veľkoprodukcie

Autor: Milotka
Popis: Dočítala som sa, že účinný spôsob ozdravovanie mäsa z veľkoprodukcie, čiže znižovanie množstva chemikálií, rastových hormónov a antiobiotík, ktoré sa v ňon nachádzajú je pomocou naloženia mäsa do marinády z piva, olivového oleja, sojovej omáčky a korenia na min. 6 hodín. Vysvetľujú to tým, že pivo má schopnosť vytiahnuť veľké množstvo chemikálií a heterocyklických aminokyselín z mäsa. Čo si o tom myslíte? Je to možné?
Reagovať na tému, Okruh: Strava a doplnky, Zoznam diskusných okruhov
Autor: Beata
sobota, 4 október 14:56
Ja osobne pouzivam Eko cistic, ktory na zaklade ozonu dokaze ocistit ovocie a zeleninu od pesticidov, rozklada zvysky hormonov v mase a morskych plodoch, zabija bakterie. Odporucame pozriet si video. Je to neuvertielne co vsetko sme doteraz jedli. http://5elementov.sk/pristroje/105-eko-cistic-ovocia-a-zeleniny.html Reagovať

Zadať novú reakciu na tému:
captcha
Pravidlá pridávania príspevkov

Najčítanejšie články

 Plesňové a kvasinkové infekcie
 Ľanovo-proteínová liečebná diéta
 Delená strava
 Stravovanie podľa krvných skupín
 Detoxikačné kúry proti parazitom v tele
 Detoxikácia čreva
 Psychosomatika - výpoveď duše telom
 Chia semienka
 Aké oleje používať

Zoznamy

 Zoznam potravinových prísad "éčok"
 Zoznam nebezpečných "éčok"
 Zoznam alternatívnych terapií

Upozornenie: Uvedené informácie majú informatívny charakter, sú pravidelne aktualizované a nie sú právne záväzné. Za správnosť informácií neručíme. Akékoľvek používanie nami poskytovaných informácií je na vlastnú zodpovednosť. Pred začatím terapie, detoxikácie alebo pôstu sa vždy poraďte so svojim lekárom alebo online na zdravie.sk.


TOPlist