Diskusná téma: Rotavírusová hnačka - liečba

Autor: Julča
Popis: Dobrý večer. Poradil by mi niekto, čo by mohlo pomôcť pri rotavírusových hnačkách? Môj syn Smectu odmieta, takže podávam iba probiotika v kvapkách a kojím. Syn má jeden rok.
Reagovať na tému, Okruh: Materstvo, Zoznam diskusných okruhov
Autor: Homeo
štvrtok, 18 február 15:39
Najskôr počas zvracania nepodávať žiadne jedlo, kojiť sa odporúča, neskôr ľahké jedlá s trochou soli a dostatok tekutín, aby nenastala dehydratácia. A probiotiká. Z homeopatie by som odporučil homeopatika: (1) Arsenicum Album 5CH - pri hnačke (páchnuca vodnatá stolica), zvracaní a celkovej slabosti, alebo (2) Aloe 5CH - náhla vodnatá hnačka, vystrekujúca s hlasnými zvukmi a množstvom plynov. je však možné použiť aj iné homeopatiká, podľa príznakov. Viac info na týchto stránkach - http://www.homeopatia4u.com/news/homeopatia-a-cestovanie/ Reagovať

Zadať novú reakciu na tému:
captcha
Pravidlá pridávania príspevkov

Najčítanejšie články

 Plesňové a kvasinkové infekcie
 Ľanovo-proteínová liečebná diéta
 Delená strava
 Stravovanie podľa krvných skupín
 Detoxikačné kúry proti parazitom v tele
 Detoxikácia čreva
 Psychosomatika - výpoveď duše telom
 Chia semienka
 Aké oleje používať

Zoznamy

 Zoznam potravinových prísad "éčok"
 Zoznam nebezpečných "éčok"
 Zoznam alternatívnych terapií

Upozornenie: Uvedené informácie majú informatívny charakter, sú pravidelne aktualizované a nie sú právne záväzné. Za správnosť informácií neručíme. Akékoľvek používanie nami poskytovaných informácií je na vlastnú zodpovednosť. Pred začatím terapie, detoxikácie alebo pôstu sa vždy poraďte so svojim lekárom alebo online na zdravie.sk.


TOPlist