Diskusná téma: Homeopatia na krvácanie ďasien v tehotenstve

Autor: Klára
Popis: Ahoj. Mohla by mi pomôcť homeopatia na krvácanie ďasien? Začalo mi v druhom trimestri tehotenstva a Parodontax mi na to nezaberá.
Reagovať na tému, Okruh: Materstvo, Zoznam diskusných okruhov
Autor: Homeo
štvrtok, 31 júl 12:52
To je veľmi častý problém tehotných žien, pretože vzhľadom k hormonálnym zmenám sú ďasná počas tehotenstva omnoho citlivejšie a náchylnejšie na krvácanie. Ak bolo krvácanie ďasien už pred tehotenstvom, je potrebné ho liečiť systematicky, minimálne zvýšenou zubnou hygienou a konštitučnou homeopatiou. Parodontitídu netreba zanedbávať, pretože neliečená môže byť príčinou rizikového tehotenstva, predčasného pôrodu či nízkej pôrodnej hmotnosti dieťatka. Je nutné navštíviť aj zubára. Z mojich skúseností odporúčam vyskúšať homeopatiká Phosphorus a Arnica montana. Ak ďasná krvácajú už pri malom dotyku, brať Phosphorus 15 CH, 5x denne 5 granulí až do zlepšenia stavu a potom ešte 1 mesiac 3x denne 5 granulí. Pokiaľ Vám ďasná krvácajú pri jedení alebo pri čistení zubov, použite homeopatikum Arnica montana 15 CH v tom dávkovaní ako Phosphorus. Obe homeopatiká môžete v akútnom stave aj kombinovať - 3x denne 5 granulí od každého z nich. Ak to nepomôže, obráťte sa na profesionálneho homeopata. Reagovať

Zadať novú reakciu na tému:
captcha
Pravidlá pridávania príspevkov

Najčítanejšie články

 Plesňové a kvasinkové infekcie
 Ľanovo-proteínová liečebná diéta
 Delená strava
 Stravovanie podľa krvných skupín
 Detoxikačné kúry proti parazitom v tele
 Detoxikácia čreva
 Psychosomatika - výpoveď duše telom
 Chia semienka
 Aké oleje používať

Zoznamy

 Zoznam potravinových prísad "éčok"
 Zoznam nebezpečných "éčok"
 Zoznam alternatívnych terapií

Upozornenie: Uvedené informácie majú informatívny charakter, sú pravidelne aktualizované a nie sú právne záväzné. Za správnosť informácií neručíme. Akékoľvek používanie nami poskytovaných informácií je na vlastnú zodpovednosť. Pred začatím terapie, detoxikácie alebo pôstu sa vždy poraďte so svojim lekárom alebo online na zdravie.sk.


TOPlist